..:: Aktualności ::..

Aktualizacja: 15.12.2010
Archiwum wiadomości
| 2004 | 2005 | 2006 |
| 2007 | 2008 | 2009 |

Pani Bogusława Radzyniak w dniu 7 grudnia 2010 r., zrobiła HOLE IN ONE na dołku nr 9 na polu golfowym Mauritius Belle Mare Plage Links Golf Course.
Gratulacje.


Śląski Klub Golfowy w restauracji "ANNA MARIA" w Katowicach Kostuchnie ul. Szarych Szeregów 42, organizuje dla członków ŚKG "spotkanie opłatkowe". Termin - 16 grudnia br. (czwartek), godz. 18:00. Odpłatność 35 zł/osoba, klub dopłaca 30 zł (koszt 65 zł).
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa na adres e-mail: manager@slaskiklubgolfowy.pl Zapraszamy
zobacz menu *.pdf>>


Od jutra tj. od 22 listopada gramy na "zimowych dołkach". Recepcja i driving range będą nieczynne.


Golf Business Meeting - (poniedziałek) 29.11.2010 r, godz. 15.00 - 19:00 w Katowicach - Park Hotel Diament - ul. Wita Stwosza 37
W ramach spotkania:
- gry na symulatorze
- integracja biznesowa
- poczęstunek kawowy
- możliwość prezentacji swoich usług
Dodatkowe informacje: Piotr Rybicki (512 484 045) lub Katarzyna Moś (602 61 61 01)
zapraszamy wszystkich golfostów, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25.11.2010 r.


Na zakończenie Turnieju Niepodległości w niedzielę 07 listopada na zaproszenie Park Hotel Diament uroczyste rozdanie nagród połączone z grą na symulatorze (do ostatniego gościa). Ze względów logistycznych zaproszenie dotyczyło 8 najlepszych wyników z każdej grupy hcp. Ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał zaproszenie na 1h gry.
zobacz wyniki
Sponsorzy: Hotel Diament Klinika Stomatologiczna Termy Rzymskie


Andrzejki w Ciechocinku. (informacje również u Ewy Kaszubowskiej - wybiera się)
Andrzejki (pdf)
Nasz kolega Piotr Dzierżan (tel. kontaktowy; 693 535 060) zaprasza również na Sylwestra i/lub Święta do Ciechocinka. Rezydencja Green Park czeka. Oferty w załączeniu, dla członków ŚKG od podanych cen 5% rabatu ...
Nowy Rok (pdf)
Święta Bożego Narodzenia(pdf)


Halloween Cup 2010, za nami. Duża frekwencja i piękna złota polska jesień.
zobacz wynikiTradycyjnie na listopad przygotowana jest oferta wyjazdu na golfa do Afyki - TUNEZJA 2010. Więcej informacji w załączniku poniżej.
oferta na wyjazd (*.doc)


Nasz kolega Piotr Dzierżan (tel. kontaktowy; 693 535 060) zaprasza na Sylwestra i/lub Święta do Ciechocinka. Rezydencja Green Park czeka. Oferty w załączeniu, dla członków ŚKG od podanych cen 5% rabatu ...
Nowy Rok (pdf)
Święta Bożego Narodzenia(pdf)


Mistrzostwa Klubu Match Play rozstrzygnięte. Mistrzyniš Klubu Match Play została Marcela Bałdyga a Mistrzostem Klubu Match Play Włodzimierz Pawlik.
Wszystkim gratulujemy.
wyniki


Wiadomość nie jest jeszcze potwierdzona ale za to z wiarygodnego zródła. Krzysztof Przybylski trafił Hole In One w Austrii. Gratulacje.
(już jest potwierdzona, Prezes się przyznał)


Puchar Prezesa za nami. Turniej i akademia golfa dla zaproszonych gości z UM zakończone. Pierwszy raz golfiści zagrali z białych tee. Rozpczął się kolejny etap w historii ŚKG.
wyniki
Sponsor:
Termy Rzymskie


„Podziękowania od Osób Niepełnosprawnych za Caritas Cup 2010
W imieniu wychowanków Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie Boże” w Mikołowie – Borowej Wsi oraz wychowanków Ośrodka dla Niepełnosprawnych „Najświętsze Serce Jezusa” w Rudzie Śl. – Halembie dziękujemy Zarządowi i Menedżerowi Śląskiego Klubu Golfowego za życzliwość i pomoc w zorganizowaniu Caritas Cup 2010.
Wszystkim Uczestnikom tego Turnieju oraz Ofiarodawcom z serca dziękujmy. Pragniemy poinformować, że z wpisowego i przeprowadzonej aukcji charytatywnej przekazano nam 7 353,- PLN. 1000,- PLN przekazaliœmy darczyńcy jednego z wylicytowanych obrazów tytułem pokrycia kosztów wytworzenia obrazu. Pozostałe środki, tj. 6 353,- PLN, przeznaczamy na zakup sprzętu medyczno – rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych z ww. Oœrodków. Dziękujemy również Władzom ŚKG za przekazanie roweru treningowego, z którego aktualnie korzystają podopieczni Ośrodka Najœwiętsze Serce Jezusa w Rudzie Śl. – Halembie. Dziękujemy i życzymy Dobrej Gry.
Z wyrazami szacunku:
Dariusz Latos, dyr Oœrodka dla Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie Boże” Dariusz Sitko, dyr Oœrodka dla Niepełnosprawnych „Najœwiętsze Serce Jezusa” Marek Jelonek, koordynator Caritas Cup 2010.”


Uwaga! W niedzielę 17-go pazdziernika utrudnienia w dostępie do Driving Range-u w godzinach 13:00 - 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.


Turniej Kapitański zakończony. Pomimo obaw idealna pogoda i niemal 50 graczy.
wyniki


Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie zakończony. Pełne pole, i "eksperyment" z turniejem Gliwic
wyniki


Informujemy, że na początku września została przeprowadzona kalibracja pola, zostały wyliczone nowe przeliczniki SR i CR dla tee żółtych i czerwonych uwzględniające zwiększoną w porównaniu do kalibracji z 2007 r. trudność pola (większa ilość i/lub powięszone bunkry, kilkaset dodatkowych drzew, kolejne nasadzenia , itd) oraz nowe SR i CR dla tee białych.
Men (pdf)
Women (pdf)


IV Turniej Zielonego Liścia zakończony. Znowu na mokro, co za sezon.
wyniki


ERA BIZNES GOLF CUP za nami. Ponad 90 zawodników na turnieju, pełny DR zaproszonych gości. Dobra zabawa jak zwykle.
Gratulacje dla zwycięzców.
Sponsor:


zobacz wyniki


II Turniej Mieszkańców Katowic zakończony - nadkomplet zawodników i znowu cały dzień w deszczu.
wyniki


IX Otwarte Mistrzostwa Śląsk za nami. Faworyt po pierwszym dniu nie utrzymał formy i oddał zwycięstwo. Romuald Szałagan Mistrzem Śląska 2010, równa gra (2 x 82) w I i II rundzie kolegi z Wrocławia wystarczyła, I Wicemistrzem Śląska 2010 jest Marek Litwin, rewelacyna gra na "Rosie", II Wicemistrzem Śląska 2010 i Mistrzem Śląska Juniorów 2010 jest Jan jr. Szałagan.
Mistrzem Śląska Seniorów 2010 został Lech Kozłowski, Mistrzynią Śląska 2010 jest Brygida Morańska.
Gratulacje.
Miłą niespodzianką dla uczestników IX OMS z ŚKG jest możliwość gry do końca sezonu na RPGC za obniżoną cenę - 100 zł w dniach pn - pt.
Sponsorzy:


zobacz wyniki


Uwaga ! W niedzielę 05 września od godz. 11:00 Driving Range w całości zarezerwowany na Akademię Golfa. Tory gry dostępne bez ograniczeń po wcześniejszej rezerwacji Tee Time.


ŚAG Golf Cup za nami, pierwszy dzień - ciągle pada w niedzielę nieco lepiej.
wyniki


IX Finałowy Turniej PUCHARU LATA 2010 za nami. Podsumowanie Turnieju w "Grzesznikach" w piątek 28.08 od godz. 20:00.
www.grzesznicywniebie.pl
Cztery najlepsze wyniki liczyły się do głównej klasyfikacji. Tradycyjnie już zawodnicy podzieleni zostali na grupy HCP (ta sama grupa HCP we wszystkich rozegranych z 9-ciu turniejów).

zobacz wyniki PUCHARU LATA


Sponsorami cyklu turniejów są:
World Class Dobre Wina
Zapraszamy


Turniej Prezesa GKG za nami. Słoneczna pogoda w niedzielę 22-go pozwoliła bez przeszkód rozegrać przeniesiony ze względu na burze turniej z poprzedniej niedzieli.
wyniki


Turniej Caritas Cup 2010 za nami.
Pomimo niewielkiej frekwencji w turnieju cel charytatywny został osiągnięty, licytacja okazała się bardzo udana.
wyniki turnieju


VI Turniej Polsko Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej za nami. Tak jak w poprzednich latach oprócz głównego turnieju całe popołudnie trwała akademia golfa zakończona konkursami Longest Drive i Nearest To The Pin.
Miejsca w głównym konkursie od pierwszego brutto (mężczyzn) zajeli Krzysztof Domański, Maciej Górski i Lech Kozłowski, netto odpowiednio Mariusz Malec, Krzysztof Domański, Maciej Górski. I miejsce kobiet zajęła Ewa Ludyga i II miesce dla Teresy Szlachty.
W konkursie dla gości Longest Drive miejsce III dla Roberta Byś, miejsce II Pan Dereń i I Pan Baniak. W konkursie dla gości Nearest To The Pin miejsce III Roberta Byś, II Krzysztof Kołodziej i miejsce I Bartosz Nowicki. Gratulacje dla wszystkich.


Informujemy, że ze względu na Turniej i Akademię Golfa organizowaną przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową w dniu 20 sierpnia (piątek) będzie znacznie ograniczony dostęp do DR.
Za utrudnienia przepraszamy


Turniej 20-Lecia Bacha Sport za nami.
Turniej i uroczystości związane z obchodami 20-lecia firmy Bacha Sport zapewniły wiele atrakcji zaproszonym gościom. W turnieju sponsorzy Janina Barbara Warot i Tadeusz Warot ufundowali szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych. Zabawa trwała do póznego wieczora. wyniki


Najlepszy kurort golfowy w Europie 2008 - taki tytuł otrzymała miejscowość Belek w Turcji.
Organizujemy wspólny wyjazd na golfa połączony z Turniejem "ProShop Marcin Stelmasiak". Informacja, Katarzyna Moś tel. 602 61 61 01.
Szczegóły w załączniku poniżej.
powiększ w nowym oknieIV PZGolf Junior Tour zakończony. Przez dwa dni młodzi zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach w klasyfikacji brutto i netto. Bezkonkurencyjny okazał się Jan Szmidt, zagrał -2 i -1.
Reprezentanci naszego Klubu Rafał Krenczyk i Mateusz Korzuch zajęli 1-sze miejsca netto w swoich grupach hcp.
Wszystkim gratulujemy.
więcej na midgolf.pl


Brygida i Jan Morańscy serdecznie zapraszają wszystkich członków Klubu na XII już edycję Turnieju Silesia Cup, który odbędzie się 14 i 15 września br. na polu golfowym w Silherovicach.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres brygida.m@gmail.com bądz w recepcji SKG.


Brygida Morańska zdobyła puchar za miejsce III w swojej kategorii w Otwartych Mistrzostwach Polski Pań, które w dniach 30.07 - 01.08 rozgrywano na polu golfowym KG Lisia Polana. Gratulujemy zdobywczyni pucharu i Grażynie Walos, która również reprezentowała nasz Klub.


Turniej Par zakończony.
Formuła turnieju przewidywała losowanie par po rundzie pierwszej, emocji, jak można się było spodziewać było sporo podczas losowania.
Faworyci po dniu pierwszym utrzymali prowadzenie do końca. wyniki


Otwarte Mistrzostwa SKG Kobiet za nami. Piersze miejsce brutto i tytuł Mistrzyni Kobiet ŚKG zdobyła Danuta Cesarz.
zobacz wyniki

Sponsorami turnieju są:
Firma kosmetyczna DOUGLAS, Fittnes Klub GYMNASION


Awans naszej drużyny do grupy mistrzowskiej na Klubowych Mistrzostwach Polski 2011. Na Rosa Golf nasza drużyna zdobyła 2 miejsce i wywalczyła tym samym, jako jedna z czetech drużyn prawo do gry w grupie mistrzowskiej w sezonie 2011. Gratulujemy.
Za rok nasze dwie drużyny (jedna już w grupie mistrzowskiej jest) zagrajš na polu zwycięskiej (w grupie mistrzowskiej) drużyny tj. Toya Golf Club we Wrocławiu.
KMP 2010


VI Krenczyk Cup za nami. Po zakończeniu turnieju goście zostali zaproszeni na Garden Party przy grillu, muzyce i ...
wyniki


W miniony weekend Włodzimierz Pawlik, który w tym sezonie zdobył tytuł Mistrza ŚKG został Wicemistrzem Polski Seniorów. Turniej rozgrywany był w Postołowie a po pierwszym dniu turnieju miejsca 1 - 3 zajmowali golfiści ŚKG. Gratulujemy.


Po rozmowach indywidualnych został ustalony ostateczny skład Kadry Klubu, tzn osoby które będą reprezentowały Klub na IX Klubowych Mistrzostwach Polski w dniach 15-18.07.2010 r. grupa A i 14-17.07.2010 r. grupa B, VI Mistrzostwach Polski Pań w dniach 30.07-01.08.2010 r. oraz III Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w dniach 29.06-01.07.2010 r.
zobacz listę
* - kolejność na liście wg hcp


W związku z prezprowadzaną aeracją greenów (oraz ze szkoleniem Kadra Klubu we wtorek od 16:00) mogą wystąpić Utrudnienia w dostępie do DR (wtorek od 16:00) i niektórych torów gry. Za utrudnienia przepraszamy.


AS Golf Silesian Trophy 2010 zakończony. Arkadiusz Sobieraj, golfista, członek ŚKG i właścieciel biura podróży zaprasza i czeka z najlepszą ofertą na wakacje.
Sponsor turnieju zaprasza na stronę internetową Biura Podróży AS:
AS Biuro Podróży


Lyoness Golf Cup za nami. Oprócz sportowej rywalizacji turniej miał wymiar charytatywny, zebrano 3700 zł na Lyoness Child & Family Fundation,
zobacz wyniki
Główny sponsor turnieju zaprasza na stronę internetową fundacji:
www.lyonessfoundation.org
oraz na swoją stronę internetową:
lyoness


Janus Abrahamus Cup za nami. Życie zaczyna się po 50-ce ... Dostojny Jubilat wszystkim uczestnikom dziękuje i gratuluje wyników.
wyniki


III Turniej Zielonego Liścia zakończony. Na zakończenie dogrywka o I-sze miejsce, cztery osoby pkt. stb powyżej 40. Gratulujemy.
wyniki


Mistrzostwa Śląskiego Klubu Golfowego za nami. Brak obrońcy tytułu, sobotni upał i przede wszystkim sobotnio-niedzielna sportowa rywalizacja. Pod takimi hasłami trwały zawody o tytuł najlepszego w ŚKG. Tytuł Mistrza ŚKG (i miejsce parkingowe) zdobył Włodzimierz Pawlik, tytuł I- Wicemistrza ŚKG wywalczył Damian Fernezy a II Wicemistrzem ŚKG został Leszek Pstraś. Ponadto Juniorzy, Seniorzy i Kobiety walczyli/ły o I miejsca w swoich klasyfikacjach. Najlepszym juniorem został Jakub Szyja, najlepszą kobietą Marcela Bałdyga a zdobywca tytułu mistrzowskiego odebrał puchar również za I-sze miejsce seniorów. Wszystkim gratulujemy.
zobacz pozostałe wynikiW odpowiedzi na wniosek Pani Brygidy Morańskiej dotyczący prośby o zmianę terminu rozgrywek Otwartych Mistrzostw ŚKG Kobiet (26 i 27 czerwca - kolizja terminów z Mistrzostwami Polski w kategoriach wiekowych) w mieniu Zarządu informuję, że Otwarte Mistrzostwa ŚKG Kobiet zostały 'przeniesione' na 24 i 25 lipca br. (sobota i niedziela)
Zapraszamy i przepraszamy za ewentualne niedogodności.


II Ladies'Golf Tour zakończony. Dobra zabawa, idealna pogoda do gry i 35 pań w turnieju.
zobacz wyniki
Turniej uświetniły swoją obecnością firmy:
Dobre Wina Admire Spa Vileroy & Boch Gymnasion DR Irena Eris


Prosimy o zgłoszenia kandydatów (spośród członków ŚKG) chętnych do prac w komisjach:
- sportowo-turniejowej
- dyscyplinarno-sędziowskiej
Zgłoszenia w recepcji ŚKG.


World Golfers Poland Championship 2010 zakończony.
wyniki


Termin szkolenia Szerokiej Kadry przeniesiony na najbliższy wtorek 25-go maja, godz. 17:00. O zmianie terminu szkolenia zainteresowani zostaną powiadomieni sms-em.


Zmieniony termin turnieju Otwartych Mistrzostw RKG okazał się szczęśliwy, już dawno pogoda tak nie sprzyjała grze w golfa. zobacz wyniki


Turniej Przyjazni za nami. To drugi rok w którym Piotr Rybicki przygotował turniej z niespodziankami. Było wiele klasyfikacji i grup hcp w których walczono o nagrody.
zobacz wyniki


Turniej Brzozowego Liścia za nami. Pogoda mimo obaw była całkiem dobra, zatem i frekwencja dopisała.
zobacz wyniki


II Turniej Wielkiego Mistrza Loży Wina zakończony. Po turnieju i biesiadzie Loża powiększy się prawdopodobnie o nowych członków.
zobacz wyniki


Dwudniowy I Turniej Klubowy za nami. Oprócz zwycięzców Turnieju znalezli sie sponsorzy nagród specjalnych dla 10, 13 I 21 miejsca brutto oraz losowano wózek akumulatorowy na zakończenie ceremonii rozdania nagród.
zobacz wyniki


Rosa Private Golf Club zaprasza członków ŚKG na golfa do Konopisk.
Wstępne porozumienie przewiduje 33 % zniżkę na GF (nie dotyczy turniejów) dla zorganizowanych grup (12 osób, 3 flighty) zgłoszonych przez recepcję ŚKG.
Chętnych zapraszamy po więcej informacji do recepcji.


LYONESS
Liczy się każdy zakup

Informujemy, że jako klienci Lyoness (karta jest wydawana bezpłatnie) wpisani do systemu przez ŚKG przyspieszycie realizację naszego pierwszego projektu czyli zadaszenia driving range.
Przypominamy, że projekt można finansować poprzez zakupy u partnerów handlowych z którymi Lyoness zawarł umowę. NP.;
CARREFOUR 8% (z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
MEDIA MARKT 5%(z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
GO SPORT 6% (z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
ORLEN 1,5%(z tego 0,5% natychmiast) + 0,25% dla ŚKG
OFFICE DEPOT 6% (z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
MEBLE VOX 5% (z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
INTYMNA.PL 9% (z tego 1% natychmiast) + 0,5% dla ŚKG
i wiele innych ...
Stale rozrastającą się listę partnerów handlowych znajdziecie na www.lyoness.pl
Uwaga! Na stronie internetowej jw. pełna wysokość wypłacanych klientom prowizji widoczna po zalogowaniu

Ponadto zachęcamy wszystkich do współpracy biznesowej w zakresie rozbudowy sieci konsumenckiej - biznesu który sprawdza się już w 15 krajach Europy i który może przynieść niemałe dochody zarówno Wam jak i podmiotowi wprowadzającemu do systemu czyli Śląskiemu Klubowi Golfowemu.
Więcej informacji w recepcji.


III World Class Golf Cup za nami. Sportowe emocje i dobra zabawa były jak zawsze.
Tardycyjnie już sponsor turnieju World Class ufundował dodatkowe nagrody rzeczowe w postaci zaproszeń do World Class Katowice. Ponadto dla wszystkich uczestników turnieju skierowano propozycję zakupy rocznego karnetu ze sporą zniżką.
zobacz wyniki


Turniej ADMIRE SPA GOLF za nami.
Sponsor turnieju ufundował dodatkowe nagrody, dodatkowo w trakcie dnia można było korzystać z wielu zabiegów ...
Zobacz więcej na: ADMIRE


Marek Michałowski nowym Prezesem Polskiego Związku Golfa
Zakończyło się Sprawozdawczo - Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Golfa. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12.00 a zakończyło około godziny 20.00. Podczas Walnego delegaci wybrali nowy Zarząd Polskiego Związku Golfa.
Członkami Zarządu PZG zostali: Grzegorz Puszkarski, Janusz Sikora, Krzysztof Przybylski oraz Paweł Laskowski.
Delegaci uchwalili także, iż Pan Piotr Mondalski otrzymuje tytuł honorowego Prezesa Polskiego Związku Golfa.


I Turniej Zielonego Liścia zakończony.
wyniki


Informujemy, że trwają zapisy na kurs Play Golf. Kurs rozpocznie się 24.04.2010 (sobota) w momencie zebrania grupy. Więcej informacji pod numerem (032) 608-33-71 - RECEPCJA KLUBU.


Komunikat PZG.
PZGolf Junior Tour odwołany z powodu żałoby narodowej.
W związku z żałobą narodową Polski Zwišzek Golfa odwołuje najbliższy turniej z cyklu PZGolf Junior Tour, który miał się odbyć pomiędzy 17 a 18 kwietnia br. w Siemianowicach Śląskich. O nowym terminie zawodów powiadomimy w pózniejszym czasie.


Ze względu na wprowadzoną Żałobę Narodową po tragicznej śmierci Prezydenta RP oraz przedstawicieli władz zostaje odwołany mający odbyć się w niedzielę 11 kwietnia "I Turniej klubowy".
Składamy kondolencje rodzinom ofiar.


III Silesia Mid Golf Tour rozpoczęty, pierwszy turniej z cyklu zakończony. Wyniki całego cyklu na stronie www organizatora (link poniżej).
wyniki
lub:
midgolf.pl


Zostają wprowadzone zmiany do cennika GF w dni tygodnia od poniedziałku do czwartku. W godz. do 12:00 zostają wpowadzone zniżki na GF (18 hole) "Happy Hours" w wysokości 20%.
Zniżka dotyczy wyłącznie osób mających wcześniejszą rezerwację tee time przez paner rezerwacji tutaj.


Na wniosek członków klubu zabrania się wchodzenia na tory gry z psami.


Szeroka Kadry ŚKG.
Informujemy, że została powołana szeroka kadra na Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz MP Kobiet.
Przyjęto kryterium dla mężczyzn - hcp do 16.0
Przyjęto kryterium dla kobiet - hcp do 24.0
Nominowane osoby mają zagwarantowane 2 sesje szkoleniowe. terminy tych szkoleń zostaną ustalone w terminie pózniejszym.
Sesje szkoleniowe mają za zadanie wyłonienie wąskiej kadry ŚKG.


Informujemy, że poszukujemy kandydata na Marshalla (golfista). Oferty prosimy składać w recepcji klubu do 20.04. Funkcja jest płatna.


KVG&CC nie wznawia umowy partnerskiej na sezon 2010.
zobacz nową propozycję KVG&CC


Turniej Topienia Marzanny zakończony. Następny turniej III Silesia Mid Golf Tour, 10 kwietnia, 11 kwietnia I Turniej Klubowy. Zapraszamy.
zobacz wyniki


W dniu 17 marca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków ŚKG. Sprawozdawcze zebranie członków ŚKG zakończyło się przyjęciem absolutorium dla Zarządu za rok 2009.
Informujemy, że ze względu na planowane w najbliższych sezonach inwestycje zostanie powołany zespół doradców przy ŚKG, kandydatury proszę zgłaszać do recepcji.


W dniu 22 kwietnia br. w Warszawie odbyłędzie się Walne Zgromadzenie PZG. ŚKG dysponuje 4 mandatami, zgłoszenia osób chętnych do reprezentowania klubu na jw. w recepcji.


Poniżej do pobrania (i druku) plik z zaplanowanymi na najbliższy sezon turniejami.
Już teraz życzymy wielu sukcesów a przede wszystkim dobraj zabawy, śnieg kiedyś przestanie sypać.
<< harmonogram2010 *.doc >>


XI spotkanie Forum Biznesu Śląskiego Klubu Golfowego odbyło się 17.02.2010 - wtorek, godz. 17.00 w Katowicach - Akademia Sztuk Pięknych - ul. Koszarowa 17
Więcej informacji na: www.piotr-rybicki.pl/forum.html


Zapraszamy Członków Śląskiego Klubu Golfowego na SYMULATOR golfowy do Katowic. Godziny otwarcia dostosowane do potrzeb klientów. Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerami: 606-104-776 lub 662-290-280.
Cennik:
Od poniedziałku do piątku: 60 zł/h
W weekend: 70 zł/h
W każdą środę od godziny 18.00 oraz w niedzielę od 10.00 gramy Zimowš Ligę. Uczestnictwo 45 zł/os.
Zapraszamy również do ogólnopolskiego turnieju na symulatorach Winter Golf Cup. Więcej informacji na stronie www.wintergolfcup.pl
Nasz adres:
AWF Katowice Ul. Mikołowska 72a (Nowa hala, niski parter)


Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Golfiści!!!
Mam przyjemność zaprosić Was na imprezę karnawałową dnia 15.01.br w klubie "Grzesznicy w Niebie" przy ul. Sokolskiej 7 w Katowicach od 21.30. Dla wszystkich golfistów wraz z osobami towarzyszšcymi wejście free na hasło Śląski Klub Golfowy. Na powitanie czeka na Was WelcomDrink by Finlandia Vodka, drobny poczęstunek oraz gorące rytmy karnawałowe. Dla Klubowiczów rabat przy zamówieniu ( Finlandia Vodka, Jack Daniels, Johnny Walker Black label).
Serdecznie zapraszam
Z golfowym pozdrowieniem
Bartłomiej Korpok, Grzesznicy w Niebie, +48609440030

P.S. Prosimy o potwierdzanie swojej obecnoœci e-mailowo, lub telefonicznie u Bartka Korpoka lub Kasi.


X spotkanie Forum Biznesu Śląskiego Klubu Golfowego odbędzie się 19.01.2010 - wtorek, godz. 17.00 w Katowicach - Przedsiębiorstwo Pascal Sp. z o.o. - ul. Pstrągowa 38
Więcej informacji na: www.piotr-rybicki.pl/forum.html


W dniach 19 - 21 lutego 2010 roku na terenie EXPO SILESIA, podczas Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku Śląski Klub Golfowy ...

Zobacz więcej na: EXPO SILESIA


Informujemy, że osoby zamierzające złożyć Deklarację Członkowską w sezonie zimowym powinny wypełnioną deklarację (pobierz - Deklaracja członkowska.doc) wraz z dowodem wpłaty wysłać listem poleconym na adres Klubu lub osobiście przekazać do Menedżera Pola (po wcześniejszym umówieniu spotkania, nr telefonu poniżej).
Do czasu ogłoszenia nowych stawek obwiązują opłaty wpisowe z sezonu 2009. (patrz cennik - bez skladki rocznej)
ING Bank Śląski S.A. o/Siemianowice Śl.
nr rach. 88 1050 1357 1000 0010 0156 6650
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, tel kontaktowy Leszek Zelezny 602 374 573.