..:: LADIES ::..

Aktualizacja: 20.09.2010

W związku z poprawą pogody przypominamy o wtorkowych damskich popołudniach na naszym polu.
W tym tygodniu we wtorek 21 wrzesnia 2010 o godzinie 14.00 zapraszamy wszystkie chętne panie do wspólnej zabawy - turnieju w formule Texas scramble. Prosimy o wczesniejsze przybycie aby mozna rozlosować flighty a po rozegranej rundzie będzie można we własnym gronie omówić w domku klubowym wyniki turnieju.
Dziekuję i zapraszam
Elzbieta


W odpowiedzi na wniosek Pani Brygidy Morańskiej dotyczący prośby o zmianę terminu rozgrywek Otwartych Mistrzostw ŚKG Kobiet (26 i 27 czerwca - kolizja terminów z Mistrzostwami Polski w kategoriach wiekowych) w mieniu Zarządu informuję, że Otwarte Mistrzostwa ŚKG Kobiet zostały 'przeniesione' na 24 i 25 lipca br. (sobota i niedziela)
Zapraszamy i przepraszamy za ewentualne niedogodności.


Informujemy, że w dniu 15 czerwca 2010 roku od 12:30 firma kosmetyczna Mary Key będzie udzielała porad oraz wykonywała zabiegi kosmetyczne. Zapraszamy.


W tym tygodniu w środę 12 maja 2010 o godzinie 12.00 zapraszamy wszystkie chętne panie do wspólnej zabawy - turnieju w formule Texas scramble.


Od przyszlego tygodnia spotkania pań odbywać się będą co wtorek o godzinie 14.00. Formuła wspólnych gier do uzgodnienia. Zapraszamy