..:: Archiwum 2002 r. (cz.1)::..


..:: Archiwum 2002 r. ::..

cz. 1 - Konstytucji 3-go maja 3-4.05.2002
cz. 2 - Turniej Jubileuszowy Abrahama Tadeusza ; I Turniej Klubowy 1-2.06.2002
cz. 3 - II Turniej Klubowy 6-7.07.2002
cz. 4 - ; III Turniej Klubowy 20.07.2002
cz. 5 - 24-25.08.2002 - I Otw. Mistrzostwa Œląska
cz. 6 - Otwarty Turniej Pań 21.09.2002 ; 5-6.10.2002 IV Klubowy

Konstytucji 3-go maja 3-4.05.2002


  Generalna BRUTTO

  Zawodnik BRUTTO NETTO STB
1 2 suma 1 2 suma 1 2 suma
1. Szwarc Robert 86 83 169 67 64 131 32 35 67
2. Przybylski Krzysztof 82 89 171 46 53 99 52 45 97
3. Pstraś Szymon 84 87 171 48 51 99 50 47 97
4. Zając Robert 89 82 171 61 54 115 37 44 81
5. Surman Rafał 88 84 172 56 55 111 43 43 86
6. Szostak Stefan 90 85 175 73 68 141 25 30 55
7. Pradelok Piotr 89 87 176 57 57 114 41 43 84
8. Radzyniak Ryszard 88 88 176 60 61 121 38 37 75
9. Habas Krzysztof 90 90 180 55 59 114 44 39 83
10. Budzisz Maciej 93 94 187 57 58 115 43 40 83
11. Pawlik Włodzimierz 93 95 188 57 62 119 43 37 80
12. Budzisz Michał 95 94 189 59 58 117 39 40 79
13. Krzymińska Anna 97 96 193 60 60 120 38 38 76
14. Pstraś Leszek 102 91 193 66 55 121 39 44 83
15. Burzyński Tadeusz 104 90 194 69 55 124 30 43 73
16. Radosz Jerzy 101 97 198 65 61 126 33 37 70
17. Kobielski Andrzej 100 99 199 66 65 131 34 33 67
18. Pstraś Zbigniew 101 102 203 65 66 131 35 37 72
19. Radzyniak Bogumiła 112 103 215 72 63 135 30 33 63
20. Moczarski Dariusz 112 104 216 76 68 144 24 32 56
21. Radosz Bożena 102 114 216 62 74 136 37 28 65
22. Buchalik Danuta 107 112 219 67 72 139 27 26 53
23. Buchalik Gabriel 107 118 225 71 82 153 27 18 45
24. Bereżka Irena 153 166 319 113 126 239 1 4 5
25. Grzesica Stanisław 81 - - 54 - - 44 - -
26. Kapral Wiesław 80 - - 63 - - 36 - -


  Generalna NETTO

  Zawodnik BRUTTO NETTO STB
1 2 suma 1 2 suma 1 2 suma
1. Przybylski Krzysztof 82 89 171 46 53 99 52 45 97
2. Pstraś Szymon 84 87 171 48 51 99 50 47 97
3. Surman Rafał 88 84 172 56 55 111 43 43 86
4. Habas Krzysztof 90 90 180 55 59 114 44 39 83
5. Pradelok Piotr 89 87 176 57 57 114 41 43 84
6. Budzisz Maciej 93 94 187 57 58 115 43 40 83
7. Zając Robert 89 82 171 61 54 115 37 44 81
8. Budzisz Michał 95 94 189 59 58 117 39 40 79
9. Pawlik Włodzimierz 93 95 188 57 62 119 43 37 80
10. Krzymińska Anna 97 96 193 60 60 120 38 38 76
11. Pstraś Leszek 102 91 193 66 55 121 39 44 83
12. Radzyniak Ryszard 88 88 176 60 61 121 38 37 75
13. Burzyński Tadeusz 104 90 194 69 55 124 30 43 73
14. Radosz Jerzy 101 97 198 65 61 126 33 37 70
15. Kobielski Andrzej 100 99 199 66 65 131 34 33 67
16. Pstraś Zbigniew 101 102 203 65 66 131 35 37 72
17. Szwarc Robert 86 83 169 67 64 131 32 35 67
18. Radzyniak Bogumiła 112 103 215 72 63 135 30 33 63
19. Radosz Bożena 102 114 216 62 74 136 37 28 65
20. Buchalik Danuta 107 112 219 67 72 139 27 26 53
21. Szostak Stefan 90 85 175 73 68 141 25 30 55
22. Moczarski Dariusz 112 104 216 76 68 144 24 32 56
23. Buchalik Gabriel 107 118 225 71 82 153 27 18 45
24. Bereżka Irena 153 166 319 113 126 239 1 4 5
25. Grzesica Stanisław 81 - - 54 - - 44 - -
26. Kapral Wiesław 80 - - 63 - - 36 - -